Fotobudka cennik wynajm - Go4Photo
17213
page-template-default,page,page-id-17213,ajax_fade,page_not_loaded,,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-13.5,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive

Cennik

Fotobudka cennik

KSIĘGI GOŚCI – ALBUMY PAMIĄTKOWE

W naszej ofercie mamy również szeroki wybór ręcznie robionych, personalizowanych Ksiąg Gości. Są to pamiątkowe albumy, do których Goście mogą od razu wkleić otrzymane z FOTObudki zdjęcia oraz napisać życzenia. Księgi Gości są wyjątkowym uzupełnieniem takich wydarzeń jak wesela, urodziny, chrzciny czy Komunie Święte.

Albumy na życzenie Klienta personalizujemy. Możemy na nim zamieścić dowolny napis, czcionkę czy kolor tekstu.

Cena personalizowanej Księgi Gości wynosi od 100 do 150 zł.

Poniżej prezentujemy przykładowe wzory. Jeśli chcesz pełną ofertę Ksiąg Gości napisz do nas na kontakt@go4photo.pl.

PODŚWIETALNY NAPIS LOVE

Napis LOVE wybierany jest najczęściej przez pary młode, które chcą nadać wyjątkowego, bajecznego klimatu swojej uroczystości weselnej. Podświetlany napis LOVE przepięknie dekoruje salę weselną. Świetnie sprawdza się również podczas uroczystości w plenerze. Nadaje bajkowego i romantycznego klimatu podczas pierwszego tańca oraz podczas całej uroczyści. Doskonale prezentuje się na zdjęciach.

Wynajęcie napisu na całą uroczystość – 400 zł

Koszt dojazdu ustalany jest indywidualnie.

Szczegółowe informacje o podświetlanym napisie LOVE znajdziecie TUTAJ.

Green box

Marzy Ci się zdjęcie w Himalajach na tle ośmiotysięczników? A może romantyczka fotka z Paryża? Dzięki green screen możesz wykonać zdjęcie w najdalszym zakątku świata, nie ruszając się z miejsca!
Green screen to technologia polegająca na robieniu zdjęć na zielonym tle, które po chwili jest automatycznie zastępowane wybraną grafiką.
Wykorzystaj wszystkie możliwości technologii green screen i baw się jak nigdy dotąd!
To także świetne narzędzie marketingowe. Można go zastosować między innymi podczas targów, konferencji, w centrach handlowych, podczas eventów i w reklamie.