FOTObudka i GIFbudka-najczęściej zadawane pytania - Go4Photo
16818
page-template-default,page,page-id-16818,ajax_fade,page_not_loaded,,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-13.5,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive

FAQ czyli najczęściej zadawane pytania

FAQ czyli najczęściej zadawane pytania

Wysoką jakość zdjęć Łatwą, intuicyjną obsługę Natychmiastowy wydruk Możliwość przesłania zdjęć od razu na skrzynkę e-mail lub poprzez SMS Nieograniczoną ilość zdjęć/gifów – płacisz tylko za czas wynajęcia FOTObudki/GIFbudki Szeroki wybór śmiesznych gadżetów takich jak kapelusze, opaski, wąsy, peruki czy tabliczki z napisami Całkowitą personalizację zdjęć Możliwość personalizacji FOTObudki/GIFbudki Profesjonalnych animatorów, którzy zadbają o fantastyczną atmosferę, z nimi nie musisz się o nic martwić Możliwość zamówienia księgi gości, która jest wyjątkową pamiątką. Goście mogą od razu wkleić wydrukowane zdjęcia oraz napisać życzenia Niestandardową formę reklamy dla Twojej firmy Niezapomnianą atrakcję, która na długo zapada w pamięci!
Wystarczy kilka prostych ruchów! Wybierz śmieszne gadżety, które podkreślą wyjątkowy charakter Twoich zdjęć. W naszej ofercie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz: wąsy, kokardy, śmieszne okulary, kapelusze i wiele, wiele więcej. Stań z rodziną lub przyjaciółmi przed FOTObudką/ GIfbudka. Kliknij start i zacznij zabawę. Uwaga, uśmiech! Możesz robić śmieszne pozy i miny. Im bardziej wymyślne zdjęcie tym lepsze 🙂 U nas nie ma żadnych ograniczeń. Liczy się Twoja wyobraźnia, kreatywność i przede wszystkim świetna zabawa. Odbierz swoje zdjęcia i/lub prześlij na skrzynkę e-mail. FOTObudka wykona 3 lub 4 zdjęcia, uwieczniające Twoją szampańską zabawę! Po krótkiej chwili otrzymasz wydruk.
Podczas imprezy możesz zrobić nielimitowaną liczbę zdjęć. Jedyne ograniczenie to czas wynajęcia FOTObudki/GIFbudki.
FOTObudka i GIFbudka przeważnie wynajmowana jest na godziny. Indywidualne wyceny przygotowujemy dla Klientów biznesowych. Nasze pakiety znajdziesz w zakładce OFERTA
Tak, nad przebiegiem każdej imprezy czuwają specjalnie przeszkoleni animatorzy. Jeśli wcześniej nie bawiłeś się z FOTObudką to nasi animatorzy powiedzą Ci jak to działa oraz jak przygotować się do zdjęć. Nasz personel ma również bardzo dobre podejście do dzieci dlatego bardzo często gościmy na imprezach dla dzieci np. z okazji urodzin, Dni Dziecka czy Komunii Świętej.
Wszystkie zrobione podczas imprezy zdjęcia są dostarczone na nośniku przenośnym.
Tak, jesteśmy wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ciekawego. Możemy dojechać w każde miejsce na terenie całej Polski.W szczególności działamy na terenie województwa mazowieckiego, łódzkiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego. Nie zwlekaj i zadzwoń do nas!