Fotobudka na wesele Warszawa czyli oryginalna fotografia ślubna
17024
page-template-default,page,page-id-17024,ajax_fade,page_not_loaded,,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-13.5,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive

Fotobudka na wesele Warszawa

FOTObudka na wesele Warszawa

Planujesz wesele i szukasz wyjątkowej atrakcji weselnej? A może chcesz w wyjątkowy sposób podziękować swoim Gościom? Jeśli tak do dobrze trafiłeś. FOTObudka na wesele to oryginalna i niepowtarzalna atrakcja weselna. FOTObudka na wesele – wykona dla Ciebie oraz Twoich gości oryginalne zdjęcia ślubne i weselne.

Na zabawie weselnej liczy się przede wszystkim świetna zabawa. Wesele to impreza dla Pary Młodej, ale również lub przede wszystkim dla Gości. Cel jest jeden – wszyscy mają się szampańsko bawić do białego rana! Co zrobić, aby Twoje wesele było wyjątkowe, a Twoi Gości zapamiętali je na długo? Rozwiązanie jest proste. Wynajmij FOTObudkę, a przekonasz się ile zabawy, śmiechu, radości i wygłupów jest podczas sesji zdjęciowych. Nasi animatorzy zachęcą do zrobienia zdjęć każdego Gościa. Ponadto zdjęcia z FOTObudki to niepowtarzalna fotografia ślubna i pamiątka na całe życie.

Fotobudka na wesele to pamiątka na całe życie!

Podczas zabawy Twoi Goście będą mieli zapewnioną opiekę profesjonalnych animatorów, pełen kosz śmiesznych gadżetów oraz oczywiście nielimitowaną serię zdjęć. Co istotne, zdjęcia drukowane są natychmiast, więc Twoi Goście od razu otrzymują wyjątkową pamiątkę ślubną. Wśród naszych gadżetów znajdziecie najróżniejsze peruki, kapelusze, nakrycia głowy, okulary oraz wąsy.

Tego typu oryginalna fotografia ślubna to wyjątkowy prezent oraz podziękowanie od Pary Młodej dla Gości. Nie zapominamy również o Nowożeńcach, dlatego dla nich mamy również cudowną pamiątkę ślubną jaką jest album pamiątkowy, do którego Goście mogą wkleić zrobione wcześniej zdjęcia oraz wpisać życzenia. Taka oryginalna fotografia ślubna to pamiątka na całe życie.

Mamy także na uwadze to, iż na weselach często jest grono wyjątkowych Gości, czyli dzieci. Nasi animatorzy mają świetne podejście do dzieci oraz wachlarz gadżetów dedykowanych małym księżniczkom i małym rycerzom 🙂 Z doświadczenia wiemy, że dzieci nie odstępują FOTObudki na krok, więc rodzice w tym czasie mogą odpocząć lub potańczyć.

Po weselu wszystkie zrobione przez FOTObudkę zdjęcia Para Młoda otrzymuje w wersji elektronicznej do swojej dyspozycji.

To wszystko sprawia, że FOTObudka na wesele to wyjątkowa i oryginalna atrakcja, która sprawi, że każde wesele będzie wyjątkowe, a Goście na długo je zapamiętają.

Zadzwoń do nas i sprawdź dostępność terminów.

tel. 505 991 381