Fotobudka Łódź - wyjątkowa atrakcja na Twoją imprezę
16656
page-template-default,page,page-id-16656,piotnetforms-edit,ajax_fade,page_not_loaded,,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-13.5,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive

Fotobudka – wyjątkowa atrakcja na Twoją imprezę

CZYM JEST FOTOBUDKA?

FOTObudka to urządzenie w formie mobilnego kiosku, dziecinnie proste w obsłudze, służące do wykonywania serii zabawnych zdjęć.

NASZA FOTOBUDKA POSIADA:

  • Wbudowane profesjonalne oświetlenie fotograficzne, dzięki, któremu zdjęcia zawsze wychodzą w wysokiej jakości.
  • Specjalistyczne oprogramowanie sterujące, które daje bardzo duże możliwości personalizacji.
  • Specjalistyczne oprogramowanie, dzięki któremu wykonane zdjęcia możesz od razu przesłać SMS’em bądź mailem.
  • Program wyświetlający QR kod z odnośnikiem do pobrania zdjęcia.
  • Wbudowany ekran dotykowy- wystarczy tylko dotknąć przycisk START, aby fotobudka od razu wykonała sesję zdjęciową.
  • Wysokiej jakości drukarkę, dzięki której wszystkie zdjęcia od razu drukowane są w dwóch kopiach.
  • Szeroki wybór śmiesznych gadżetów, w szczególności peruk, kapeluszy, masek, okularów czy wąsów.
  • Szeroki wybór teł.

NOWOCZESNY I ELEGANCKI DESIGN

Projektując naszą FOTO&GIFbudkę mieliśmy na uwadze to, iż jej wygląd musi wpisywać się w charakter imprez, które będziemy obsługiwać. W szczególności ważne wydarzenia okolicznościowe takie jak wesela, urodziny czy rocznice wymagają tego, aby sprzęt elegancko komponował się z charakterem imprezy. Dlatego budka GO4Photo posiada nowoczesny i elegancki design, dzięki któremu prezentuje się świetnie.

JAK TO WYGLĄDA W PRAKTYCE?

Krok 1. Dzwonisz do nas. Mówisz nam czego potrzebujesz i czego oczekujesz.

Krok 2. Przyjeżdżamy do Ciebie w ustalonym wcześniej terminie i we wskazane miejsce.

Krok 3. Ty i Twoi goście wybieracie śmieszne gadżety do zdjęć.

Krok 4. Stajecie przed FOTObudką, naciskacie START i świetnie się bawicie.

Krok 5. Drukujemy zdjęcia w 2 lub więcej kopiach i/lub przesyłamy SMS’em / mailem.

Krok 6. Po imprezie otrzymujesz wszystkie zrobione zdjęcia w wersji elektronicznej.

O nic się nie musisz martwić. Przyjeżdżamy we wskazane miejsce na umówioną godzinę i rozstawiamy stoisko z FOTObudką. Przywozimy również mnóstwo śmiesznych gadżetów, a Ty tylko stajesz z rodziną lub przyjaciółmi przed obiektywem i świetnie się bawisz. Jeśli wcześniej nie brałeś udziału w takich zabawach możesz liczyć na naszą pomoc. Podpowiemy Ci co zrobić, aby zdjęcia wyszły jak najlepiej. Możesz na nas liczyć podczas całej imprezy.

FOTObudka gwarantuje wiele radości i spontaniczną zabawę. Nasza budka była wielokrotnie zapraszana przez Młode Pary. FOTObudka sprawdza się również na innych imprezach okolicznościowych, takich jak studniówki, urodziny, wieczory panieńskie, kawalerskie czy komunie święte.

Go4Photo pojawia się na konferencjach i stoiskach firmowych, gdzie jako narzędzie marketingowe gwarantuje zainteresowanie Klientów. Jeśli jesteś zainteresowany wynajęciem FOTObudki lub GIFbudki, aby promować swoją firmę zapraszamy TUTAJ.

Krok 5. Drukujemy zdjęcia w 2 lub więcej kopiach i/lub przesyłamy SMS’em / mailem.

Krok 6. Po imprezie otrzymujesz wszystkie zrobione zdjęcia w wersji elektronicznej.

Fotobudka cennik

PODŚWIETALNY NAPIS LOVE

Napis LOVE wybierany jest najczęściej przez pary młode, które chcą nadać wyjątkowego, bajecznego klimatu swojej uroczystości weselnej. Podświetlany napis LOVE przepięknie dekoruje salę weselną. Świetnie sprawdza się również podczas uroczystości w plenerze. Nadaje bajkowego i romantycznego klimatu podczas pierwszego tańca oraz podczas całej uroczyści. Doskonale prezentuje się na zdjęciach.

Wynajęcie napisu na całą uroczystość – 400 zł

Koszt dojazdu ustalany jest indywidualnie.

Szczegółowe informacje o podświetlanym napisie LOVE znajdziecie TUTAJ.

Green box

Marzy Ci się zdjęcie w Himalajach na tle ośmiotysięczników? A może romantyczka fotka z Paryża? Dzięki green screen możesz wykonać zdjęcie w najdalszym zakątku świata, nie ruszając się z miejsca!
Green screen to technologia polegająca na robieniu zdjęć na zielonym tle, które po chwili jest automatycznie zastępowane wybraną grafiką.
Wykorzystaj wszystkie możliwości technologii green screen i baw się jak nigdy dotąd!
To także świetne narzędzie marketingowe. Można go zastosować między innymi podczas targów, konferencji, w centrach handlowych, podczas eventów i w reklamie.

Najpopularniejszy format wydruku to 5×15 cm pozwala na umieszczenie 3 lub 4 zdjęć oraz dowolnego logotypu (lub napisu) na jednym pasku o takich wymiarach. Podczas wydruku z jednej sesji otrzymujemy dwa paski 5×15 cm.

Format 10×15 cm pozwala na umieszczenie 4 zdjęć oraz dowolnego logotypu (lub napisu) na jednym wydruku.
Istnieje możliwość modyfikacji układu zdjęć. Możliwe kombinacje poniżej. Możliwa jest modyfikacja układu zdjęć na specjalne życzenie Klienta. Postaramy się sprostać każdemu pomysłowi!

FAQ czyli najczęściej zadawane pytania

Wysoką jakość zdjęć Łatwą, intuicyjną obsługę Natychmiastowy wydruk Możliwość przesłania zdjęć od razu na skrzynkę e-mail lub poprzez SMS Nieograniczoną ilość zdjęć/gifów – płacisz tylko za czas wynajęcia FOTObudki/GIFbudki Szeroki wybór śmiesznych gadżetów takich jak kapelusze, opaski, wąsy, peruki czy tabliczki z napisami Całkowitą personalizację zdjęć Możliwość personalizacji FOTObudki/GIFbudki Profesjonalnych animatorów, którzy zadbają o fantastyczną atmosferę, z nimi nie musisz się o nic martwić Możliwość zamówienia księgi gości, która jest wyjątkową pamiątką. Goście mogą od razu wkleić wydrukowane zdjęcia oraz napisać życzenia Niestandardową formę reklamy dla Twojej firmy Niezapomnianą atrakcję, która na długo zapada w pamięci!
Wystarczy kilka prostych ruchów! Wybierz śmieszne gadżety, które podkreślą wyjątkowy charakter Twoich zdjęć. W naszej ofercie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz: wąsy, kokardy, śmieszne okulary, kapelusze i wiele, wiele więcej. Stań z rodziną lub przyjaciółmi przed FOTObudką/ GIfbudka. Kliknij start i zacznij zabawę. Uwaga, uśmiech! Możesz robić śmieszne pozy i miny. Im bardziej wymyślne zdjęcie tym lepsze 🙂 U nas nie ma żadnych ograniczeń. Liczy się Twoja wyobraźnia, kreatywność i przede wszystkim świetna zabawa. Odbierz swoje zdjęcia i/lub prześlij na skrzynkę e-mail. FOTObudka wykona 3 lub 4 zdjęcia, uwieczniające Twoją szampańską zabawę! Po krótkiej chwili otrzymasz wydruk.
Podczas imprezy możesz zrobić nielimitowaną liczbę zdjęć. Jedyne ograniczenie to czas wynajęcia FOTObudki/GIFbudki.
FOTObudka i GIFbudka przeważnie wynajmowana jest na godziny. Indywidualne wyceny przygotowujemy dla Klientów biznesowych. Nasze pakiety znajdziesz w zakładce OFERTA
Tak, nad przebiegiem każdej imprezy czuwają specjalnie przeszkoleni animatorzy. Jeśli wcześniej nie bawiłeś się z FOTObudką to nasi animatorzy powiedzą Ci jak to działa oraz jak przygotować się do zdjęć. Nasz personel ma również bardzo dobre podejście do dzieci dlatego bardzo często gościmy na imprezach dla dzieci np. z okazji urodzin, Dni Dziecka czy Komunii Świętej.
Wszystkie zrobione podczas imprezy zdjęcia są dostarczone na nośniku przenośnym.
Tak, jesteśmy wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ciekawego. Możemy dojechać w każde miejsce na terenie całej Polski.W szczególności działamy na terenie województwa mazowieckiego, łódzkiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego. Nie zwlekaj i zadzwoń do nas!