VapShoty - drinki w parze, shoty w parze, alkohol do wdychania
17611
page-template-default,page,page-id-17611,ajax_fade,page_not_loaded,,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-13.5,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive

VAPSHOT

VAPSHOT

Zaskocz swoich Gości! Pokaż jak można pić alkohol z klasą!

Shoty w parze świetnie sprawdzają się na wszelkich rodzajach imprez firmowych, integracyjnych, weselach, eventach i nie tylko. Zawsze wzbudzają ogromne zainteresowanie!

Vapshot jest to nowy, unikalny sposób podawania alkoholu – prosto z USA! Shoty podawane są w specjalnych, ciśnieniowych pojemnikach. Proces napełnienia trwa ok 10s. Odkręcenie butelki przypomina efekt otwierania butelki szampana – powstaje charakterystyczny głośny dźwięk oraz wydobywa się gesta mgła. Taki gęsty, biały dym alkoholowy, inhalujemy przez słomkę.

W ten sposób jeszcze lepiej odczuwamy smak konkretnego, wybranego alkoholu. Shoty wydobywają głęboki smak napoju, który daje poczucie relaksu i rozluźnienia.

Największym plusem przyjmowania alkoholu w takiej formie jest zupełny brak negatywnych skutków ubocznych. Brak kaca gwarantowany!

Vapshot świetnie sprawdza się na wszelkich rodzajach imprez firmowych, integracyjnych, weselach itd. Zawsze wzbudza ogromne zainteresowanie.

CO TO JEST?

Vapshot jest zaprojektowany tak, aby doświadczyć zabawy z picia alkoholu przy jednoczesnej minimalizacji złych stron spożywania. Z shotami w parze, można mieć wielki „szum” całą noc z dużo niższą szansą na kaca następnego dnia. Shot to 1 / 60 tradycyjnego strzału z alkoholem, ponieważ alkohol w formie pary jest od razu przyswajany przez organizm. Mamy więc „szum” i świetną zabawę przy jednoczesnej zdrowszej dawce alkoholu dla organizmu. Shoty w parze mogą nawet łagodzić ewentualne problemy zdrowotne wynikające ze spożywania alkoholu w postaci tradycyjnej. Inne pozytywne skutki społeczne to spadek ilości wypadków samochodowych pod wpływem alkoholu. Po jednej dawce shot znika z organizmu po 15 minutach.

Usługa umożliwia podawanie alkoholu, drinków, koktajli w formie pary tzw. vapowania.

alkohol do wdychania
drinki w parze