Selfie360 | Fotobudka 360 - nowość na polskim rynku!
17621
page-template-default,page,page-id-17621,ajax_fade,page_not_loaded,,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-13.5,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive

Selfie 360

Selfie360

SELFIE 360

Selfie360, zwane także Slow Motion 360, Twister 360, Bullet Time lub po prostu Fotobudka 360 to następca klasycznej fotobudki i nowość na polskim rynku. Dzięki Selfie360 zakręcimy światem wokół Twoich Gości! Z nami rozkręcicie każdy event!

 

JAK DZIAŁA SELFIE 360?

Fotobudka 360 rejestruję zabawę Gości w każdym szczególe. Goście wchodzą na specjalną platformę, na której bawią się, skaczą i tańczą. Kamera obraca się wokół bawiących się osób. Selfie360 rejestruje każdy ruch i każdą emocję. Dzięki wykorzystaniu efektu slow motion (bullet time), czyli nagrywaniu w spowolnionym tempie powstaje niepowtarzalny film, który po chwili jest gotowy do udostępnienia poprzez SMS, e-mail lub w mediach społecznościowych.

NARZĘDZIE MARKETINGOWE

Selfie 360 to niezapomniana zabawa, ale także nowoczesne i przede wszystkim skuteczne narzędzie marketingowe. Dzięki naszej platformie z powodzeniem zaangażujesz konsumenta w markę oraz zwiększysz jej rozpoznawalność w internecie.

Twoi Goście udostępniając nagrane video stają się natychmiastowymi ambasadorami marki, docierając do wszystkich swoich kontaktów w social mediach .

 

PERSONALIZACJA FILMÓW

Jeśli chcesz, aby Klienci jeszcze lepiej zapamiętali Twoja markę, każdy film można oznakować logiem, nakładkami, animacjami, muzyką lub innymi materiałami związanymi z Twoją firmą. To sprawi, że udostępniane filmiki w mediach społecznościowych będą napędzać Twoją markę w internecie.

Każdy film nagrany przez Selfie 360 jest od razu udostępniany m.in. za pośrednictwem e-maila. Goście po kilku chwilach mogą przesłać nagrany filmik na swoją skrzynkę pocztową. To świetna okazja do tego, aby treść wiadomości zawierała nazwę i logo Twojej marki czy oprawiona została odpowiednią muzyką.

 

BRANDING URZĄDZENIA

Podczas eventu Fotobudka 360 może być oznakowana Twoim logo lub dowolnie wybraną treścią. Wokół platformy może zostać rozmieszczone specjalne tło, które również możemy przygotować na indywidualne życzenie.